Dr. Mehmet Asri | Ameliyatsız fıtık tedavisi
0312 232 57 56

Dr Mehmet Asri Hakkımızda

Dr Mehmet Asri Hakkımızda

Ekibimiz


Dr. Mehmet Asri,1996 yılından beri manuel terapi ve manipülasyon yöntemiyle bel ve boyun fıtıkları üzerinde oldukça başarılı ve kalıcı çalışmalar gerçekleştirmiştir
Yeni konseptimiz ile hizmete soktuğumuz kliniğimizde, tecrübeli çalışanlarımız ve başta hocamız olmak üzere, kalıcı tedaviye yönelik kadromuzla hastalarımızın tedavi süreçlerinde birebir yanında olmak ve sorunlarına kalıcı çözüm getirmek için,20 senelik tecrübeyle siz ve yakınlarınızı tıbbi, düzgün ve risk taşımayan tekrarı olmayan ameliyatsız, ağrısız, sızısız manipülasyon yöntemimizle tek seferde sağlığınıza tekrar kavuşmanızı istemekteyiz ve bunun için çalışmaktayız.

Our Team
MD. Mehmet Asri has realized highly successful and lasting studies onto herniated disc and cervical disc hernia with manual therapy and manipulation method since 1996.
We would like to accompany our patients and offer permanent solutions during therapy processes with our staff aiming permanent treatment consisting of experienced personnel and notably MD. Mehmet Asri in our clinic we put into operation with its new concept . We wish you and your relatives to recover their health in a sitting with our non-surgical, pain and ache-free, manipulation method bearing no risk and we are working for this.

 

Dr Mehmet Asri Hakkımızda